Bugün:18.07.2024 | İzmir | Menderes | Gaziemir | Genel |
KÜNYE İLETİŞİM

ANA SAYFA
  ANA SAYFA Gündem Siyaset Yaşam Sağlık Kültür Sanat Spor Asayiş Eğitim Turizm Magazin Diğer ...


Sarımsak Çayı Nasıl Yapılır

     Merhabalar son zamanların flaş maddesi sarımsak. Heryerde bir sarımsak çayıdır gidiyor. Ender Sarac’ın şifalı sarımsak çayı işte şu kadar kutusu bu kadar lira gibi. Bunlara sakın inanmayınız sevgili izleyiciler. Çünkü benim hiçbir ticari ürünlerim yoktur. İnternetteki ürünlere inanıp kandırılıp dolandırılmayın.

 Bunun için para vermenize gerek yok. Şimdi ben size sarımsak çayının orijinal ve ucuz tarifini vericem. İşte evinizde bu çayı yapabilirsiniz ve beraberinde uygun diyet ve egzersizle beraber fevkelade de güzel incelebilirsiniz çünkü hakkatten bu çay Angeline Jolie’nin meşhur ettiği bu çay yağ eriterek size katkıda bulunacak. Nasıl hazırlayacaksınız.

 Bir bütyükcene bardak su içersine de 2-3 adet veya 3-4 adet parmak ucu kadar taze zencefil. Eğer taze zencefil bulamıyorsanız o zaman yine aynı miktarda kök zencefil kuru zencefil de olur. Bunu 6 dakika kadar kaynatacaksınız. Kaynadıktan sonra altını kapattığınız anda 2 adet iri diş sarımsağı şöyle bıçakla hafifçe bir ezip çok parçalamadan hafifçe kabuğunu parçalayaraktan onu tekrar bu kaynar suyun içerisine atacaksınız. Ve 4-5 dakika kadarda sarımsaklar bu kaynar suyun içerisinde kalacak. Sonra zencefili ve sarımsakları şöyle bi sıkıp ezip süzüp tülbentle veya benzer bir maddeyle. Kalan suyun içerisine de bir çay kaşığı kadar limon koyacaksınız , taze limon suyu. Ve yine bir çay kaşığı kadar da balı karıştırıp günde 2 kere bu sarımsak çayını içeceksiniz.

Bu çayı ne çok aç ne de çok tok olarak içeceksiniz. Tek başına hiçbir madde zayıflatmaz ancak sarımsak çayı uygun diyet ve egzersizle beraber uygulandığında kanı sulandırması yağları eritmesi sağlıklı zayıflamaya yardımcı olması hele şuan salgın olan nezle ve gribe karşı da zencefil limon ve sarımsak üçlüsünün olumlu etkisiyle size hem şifa verecektir hem de sağlıklı zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Tekrar ikaz ediyorum , internette okuduğunuz hiçbir reklama inanmayın benim hiçbir ticari ürünüm yoktur paranızı kaptırmayın dolandırılmayın.

 


Okuma Sayısı..:122890..

 

  Haber Yorumları...

 Yorum Yaz

Bu Haberi Paylaş


REKLAM ALANI

  

Benzer Haberler


1. [1]

REKLAM ALANI

Haberler...

Okullar Ne Zaman Açılacak ? 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı
Mustafa Kayalar`ın Açığa Alınma Kararı 2 Ay Daha Uzatıldı
Menderes Yangınından Acı Haber
Menderes Güvenlik Sistemleri
Ulukuş Menderes Tüp ve Su Bayii
Menderes Damacana Su servisi, Menderes Pürsu Damacana Bayiliği
Menderes Bilgisayar Teknik Servis
Bilgisayar teknik servis format kurulum
Dr. İsmail Sürgit
Ozon Uygulama Terapisi, Apiterapi, Fitoterapi, Kupa Uygulama Terapisi, Sülük Uygulama Terapisi
Gül Evim Pastanesi Menderes
Menderesde Sevgimizle severek hazırladığımız pasta ve tatlıları sunuyoruz;
Lokman Aktar Menderes de açıldı;
Menderes Aktar, Kuruyemiş, MEnderes incir, Form bitkileri, Ceviz
Sintad Şarküteri Menderes deki Şarküteri Mağazasının açılışını yaptı.

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. [»] [»»] [7]

REKLAM ALANI
Adı soyadı

  

 Eren Uçar

 Kılıç Bey

 Önder Kandemir


© 2016 Menderes Life Medya Haber

Web Tasarım Yazılım Hizmetleri Menderes / İzmir